BARE ACCESS XTR

Już od 519,00 zł
Tabela rozmiarów

Technologia

Technologia

Podeszwa zewnętrzna o wyjątkowej wytrzymałości i przyczepności na mokrych oraz suchych nawierzchniach.

Minimalistyczna konstrukcja oraz zerowy drop. Zwiększona elastyczność i lekkość poprawiają postawę i wzmacniają mięśnie stóp.

Technologia wykorzystana w podeszwie środkowej, wspierająca naturalne zginanie stopy w ruchu. Zwiększa zwinność podczas ruchu na dowolnym terenie oraz wyczucie podłoża i stabilność.

Szczegóły

Model Bare Access XTR to świetna propozycja dla osób, które cenią amortyzowane obuwie o zerowym dropie. Lekkie buty zapewniające bardzo dobrą przyczepność i kontakt z podłożem. CECHY: - Wierzch wykonany z siateczki i TPU - Tradycyjne sznurowanie - Konstrukcja Merrell Barefoot 2 dla zwiększonej stabilności - Zapiętek stabilizujący z TPU - Oddychająca wyściółka z siateczki - Zintegrowana wkładka EVA - Żłobiona podeszwa środkowa FLEXconnect™ EVA o właściwości dwukierunkowego zginania dla lepszej zwinności i większej stabilizacji - Podeszwa zewnętrzna Vibram® TC5+ - Buty wegańskie - Bieżnik: 2 mm - Drop: 0 mm

Model Bare Access XTR to świetna propozycja dla osób, które cenią amortyzowane obuwie o zerowym dropie. Lekkie buty zapewniające bardzo dobrą przyczepność i kontakt z podłożem.

 

CECHY:

- Wierzch wykonany z siateczki i TPU
- Tradycyjne sznurowanie
- Konstrukcja Merrell Barefoot 2 dla zwiększonej stabilności
- Zapiętek stabilizujący z TPU
- Oddychająca wyściółka z siateczki
- Zintegrowana wkładka EVA
- Żłobiona podeszwa środkowa FLEXconnect™ EVA o właściwości dwukierunkowego zginania dla lepszej zwinności i większej stabilizacji
- Podeszwa zewnętrzna Vibram® TC5+
- Buty wegańskie
- Bieżnik: 2 mm
- Drop: 0 mm

Więcej informacji

Więcej informacji
Typ aktywnościButy do biegów terenowych
MateriałMateriał syntetyczny
Sezonwiosna/lato21
SKUJ135147