BRAVADA

Już od 499,00 zł
Tabela rozmiarów

Technologia

Technologia

Podeszwa wewnętrzna o kształcie dostosowanym do budowy stopy, zapewniająca stabilizację i komfort przy zachowaniu elastyczności i swobody ruchu.

Szczegóły

Kolejna propozycja marki Merrell stworzona z myślą o kobietach. Model BRAVADA łączy w sobie dopasowanie i wygodę tenisówek z ochroną wysokiej jakości butów hikingowych. Komfortowa cholewka została zaprojektowana tak, aby ograniczyć ewentualne urazy ścięgna Achillesa. CECHY: - Wierzch z siateczki - Wyjmowana wyprofilowana wkładka Kinetic Fit™ BASE dla elastycznego wsparcia - Poduszka powietrzna Merrell® Air Cushion w pięcie amortyzująca wstrząsy i poprawiająca stabilność - Podeszwa środkowa z pianki EVA zapewniająca stabilność i wygodę - Podeszwa zewnętrzna Quantum Grip® - Język zapobiegający przedostawaniu się zanieczyszczeń do wnętrza buta - Buty wegańskie - Bieżnik: 5 mm

Kolejna, wodoodporna propozycja marki Merrell stworzona z myślą o kobietach. Model BRAVADA łączy w sobie dopasowanie i wygodę tenisówek z ochroną wysokiej jakości butów hikingowych. Komfortowa cholewka została zaprojektowana tak, aby ograniczyć ewentualne urazy ścięgna Achillesa. 

Seria Bravada to lekkie obuwie hikingowe, które sprawdzi się na szlaku. Bravada to propozycja utrzymana w duchu weganizmu – bez materiałów pochodzenia zwierzęcego. Model dostępny jest w wersji niskiej lub wysokiej za kostkę. W obu wersjach komfortowa cholewka została zaprojektowana tak, aby ograniczyć ewentualne urazy ścięgna Achillesa. Buty są lekkie i przewiewne. Wyjątkowe wzornictwo wyróżni Cię z tłumu i idealnie dopełni sportowe stylizacje. 

Seria Bravada – hikingowy minimalizm na szlak i do miasta.

Bravada to zupełnie nowa i zaskakująca odsłona obuwia hikingowego dedykowanego kobietom. Bravada dzięki miękkiemu kołnierzowi okalającemu kostkę nie powoduje odcisków i daje elastyczne wsparcie dopasowując się do kostki.

Producent wyposażył model w podeszwę wewnętrzną Kinetic Fit™ BASE, o kształcie  dostosowanym do budowy stopy, która zapewnia stabilizację przy zachowaniu elastyczności i swobody ruchu. Model Bravada jest wyposażony w umieszczoną pod piętą poduszkę Merrell Air Cushion niwelującą wstrząsy, minimalizującą zmęczenie, dającą stabilność i zwiększającą komfort użytkowania.. 

Wkładka z pianki EVA minimalizuje zmęczenie stóp, zapewniając komfort i stabilność.

Podeszwa zewnętrzna Quantum Grip™ z bieżnikiem 5 mm pozwoli swobodnie przemierzać łatwe i średnie trasy bez ryzyka poślizgu na suchej i mokrej nawierzchni. Konstrukcja podeszwy oraz rozmieszczenie kołków sprawia, że błoto i zanieczyszczenia nie przyklejają się do podeszwy. Wysoki język chroni przed przedostawaniem się drobnych kamieni i zanieczyszczeń do wnętrza buta. 

CECHY:

- Wyjmowana wyprofilowana wkładka Kinetic Fit™ BASE dla elastycznego wsparcia
- Poduszka powietrzna Merrell® Air Cushion w pięcie amortyzująca wstrząsy i poprawiająca stabilność
- Podeszwa środkowa z pianki EVA zapewniająca stabilność i wygodę
- Podeszwa zewnętrzna Quantum Grip®
- Język zapobiegający przedostawaniu się zanieczyszczeń do wnętrza buta
- Buty wegańskie
- Bieżnik: 5 mm

Więcej informacji

Więcej informacji
Typ aktywnościButy hikingowe
MateriałTkanina
Sezonwiosna/lato21
SKUJ036026