BRAVADA

Już od 399,00 zł Normalna cena 499,00 zł
Tabela rozmiarów
Technologia

Technologia

Podeszwa wewnętrzna o kształcie dostosowanym do budowy stopy, zapewniająca stabilizację i komfort przy zachowaniu elastyczności i swobody ruchu.

Szczegóły
Kolejna propozycja marki Merrell stworzona z myślą o kobietach. Model BRAVADA łączy w sobie dopasowanie i wygodę tenisówek z ochroną wysokiej jakości butów hikingowych. Komfortowa cholewka została zaprojektowana tak, aby ograniczyć ewentualne urazy ścięgna Achillesa. CECHY: - Wierzch z siateczki - Wyjmowana wyprofilowana wkładka Kinetic Fit™ BASE dla elastycznego wsparcia - Poduszka powietrzna Merrell® Air Cushion w pięcie amortyzująca wstrząsy i poprawiająca stabilność - Podeszwa środkowa z pianki EVA zapewniająca stabilność i wygodę - Podeszwa zewnętrzna Quantum Grip® - Język zapobiegający przedostawaniu się zanieczyszczeń do wnętrza buta - Buty wegańskie - Bieżnik: 5 mm


Kolejna, wodoodporna propozycja marki Merrell stworzona z myślą o kobietach. Model BRAVADA łączy w sobie dopasowanie i wygodę tenisówek z ochroną wysokiej jakości butów hikingowych. Komfortowa cholewka została zaprojektowana tak, aby ograniczyć ewentualne urazy ścięgna Achillesa.

 

CECHY:

- Wodoodporny wierzch z siateczki
- Wyjmowana wyprofilowana wkładka Kinetic Fit™ BASE dla elastycznego wsparcia
- Poduszka powietrzna Merrell® Air Cushion w pięcie amortyzująca wstrząsy i poprawiająca stabilność
- Podeszwa środkowa z pianki EVA zapewniająca stabilność i wygodę
- Podeszwa zewnętrzna Quantum Grip®
- Język zapobiegający przedostawaniu się zanieczyszczeń do wnętrza buta
- Buty wegańskie
- Bieżnik: 5 mm

Więcej informacji
Więcej informacji
Typ aktywnościButy hikingowe
TechnologiaWkładka Kinetic Fit™, Wkładka z pianki EVA
MateriałTkanina
Sezonwiosna/lato21
SKUJ036026