BRAVADA WATERPROOF

Już od 579,00 zł
Tabela rozmiarów

Technologia

Technologia

Podeszwa wewnętrzna o kształcie dostosowanym do budowy stopy, zapewniająca stabilizację i komfort przy zachowaniu elastyczności i swobody ruchu.

Szczegóły

Kolejna, wodoodporna propozycja marki Merrell stworzona z myślą o kobietach. Model BRAVADA łączy w sobie dopasowanie i wygodę tenisówek z ochroną wysokiej jakości butów hikingowych. Komfortowa cholewka została zaprojektowana tak, aby ograniczyć ewentualne urazy ścięgna Achillesa. CECHY: - Wodoodporny wierzch z siateczki - Membrana M-Select™ DRY - Wyjmowana wyprofilowana wkładka Kinetic Fit™ BASE dla elastycznego wsparcia - Poduszka powietrzna Merrell® Air Cushion w pięcie amortyzująca wstrząsy i poprawiająca stabilność - Podeszwa środkowa z pianki EVA zapewniająca stabilność i wygodę - Podeszwa zewnętrzna Quantum Grip® - Język zapobiegający przedostawaniu się zanieczyszczeń do wnętrza buta - Buty wegańskie - Bieżnik: 5 mm

Seria Bravada to lekkie obuwie hikingowe, które sprawdzi się na szlaku. Bravada to propozycja utrzymana w duchu weganizmu – bez materiałów pochodzenia zwierzęcego. Model dostępny jest w wersji niskiej lub wysokiej za kostkę. W obu wersjach komfortowa cholewka została zaprojektowana tak, aby ograniczyć ewentualne urazy ścięgna Achillesa. Buty są lekkie, przewiewne i wodoodporne. Wyjątkowe wzornictwo wyróżni Cię z tłumu i idealnie dopełni sportowe stylizacje.

Seria Bravada – hikingowy minimalizm na szlak i do miasta


Bravada to zupełnie nowa i zaskakująca odsłona obuwia hikingowego dedykowanego kobietom. Wysoki model obuwia Bravada dzięki miękkiemu kołnierzowi okalającemu kostkę nie powoduje odcisków i daje elastyczne wsparcie, dopasowując się do kostki. Zastosowana membrana M-Select™ DRY daje pewność ochrony przed przedostaniem się wody do wn+D5ętrza buta oraz odprowadzania wilgoci z jego wnętrza.

Producent wyposażył model w podeszwę wewnętrzną Kinetic Fit™ BASE, o kształcie dostosowanym do budowy stopy, która zapewnia stabilizację przy zachowaniu elastyczności i swobody ruchu. Model Bravada jest wyposażony w umieszczoną pod piętą poduszkę Merrell® Air Cushion niwelującą wstrząsy, minimalizującą zmęczenie, dającą stabilność i zwiększającą wygodę użytkowania. Wkładka z pianki EVA minimalizuje zmęczenie stóp, zapewniając komfort i stabilność.

Podeszwa zewnętrzna Quantum Grip™ z bieżnikiem 5 mm pozwoli swobodnie przemierzać łatwe i średnie trasy bez ryzyka poślizgu na suchej i mokrej nawierzchni. Konstrukcja podeszwy oraz rozmieszczenie kołków sprawia, że błoto i zanieczyszczenia nie przyklejają się do podeszwy. Wysoki język chroni przed przedostawaniem się drobnych kamieni i zanieczyszczeń do wnętrza buta.

CECHY:
- Wodoodporny wierzch z siateczki
- Membrana M-Select™ DRY
- Wyjmowana wyprofilowana wkładka Kinetic Fit™ BASE dla elastycznego wsparcia
- Poduszka powietrzna Merrell® Air Cushion w pięcie amortyzująca wstrząsy i poprawiająca stabilność
- Podeszwa środkowa z pianki EVA zapewniająca stabilność i wygodę
- Podeszwa zewnętrzna Quantum Grip®
- Język zapobiegający przedostawaniu się zanieczyszczeń do wnętrza buta
- Buty wegańskie
- Bieżnik: 5 mm

Więcej informacji

Więcej informacji
Typ aktywnościButy hikingowe
MateriałTkanina
Sezonwiosna/lato21
SKUJ034236