BUTY BRAVADA MID WP

Już od 579,00 zł
Tabela rozmiarów
Wysoki kołnierz redukuje ryzyko powstawania obtarć Wodoodporny wierzch dzięki Membranie M-Select™ DRY Język zapobiegający przedostawaniu się zanieczyszczeń do wnętrza buta Wyjmowana wyprofilowana wkładka Kinetic Fit™ BASE dla elastycznego wsparcia Poduszka powietrzna Merrell® Air Cushion w pięcie amortyzująca wstrząsy i poprawiająca stabilność Podeszwa środkowa z pianki EVA zapewniająca stabilność i wygodę Podeszwa zewnętrzna Quantum Grip® Bieżnik 5 mm

Kolejna propozycji marki Merrell stworzona z myślą o kobietach. Model BRAVADA łączy w sobie dopasowanie i wygodę tenisówek z ochroną wysokiej jakości butów hikingowych. Komfortowa cholewka została zaprojektowana tak, aby ograniczyć ewentualne urazy ścięgna Achillesa.

 

CECHY

 

  • Wysoki kołnierz redukuje ryzyko powstawania obtarć
  • Wodoodporny wierzch dzięki Membranie M-Select™ DRY
  • Język zapobiegający przedostawaniu się zanieczyszczeń do wnętrza buta
  • Wyjmowana wyprofilowana wkładka Kinetic Fit™ BASE dla elastycznego wsparcia
  • Poduszka powietrzna Merrell® Air Cushion w pięcie amortyzująca wstrząsy i poprawiająca stabilność
  • Podeszwa środkowa z pianki EVA zapewniająca stabilność i wygodę
  • Podeszwa zewnętrzna Quantum Grip®
  • Bieżnik 5 mm

 

 

 

Technologia

Podeszwa zewnętrzna dopasowana do różnych form aktywności, zapewniająca dobrą przyczepność w zróżnicowanym terenie, zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Dzięki odpowiedniej konstrukcji bieżnika, brud i błoto są łatwiej usuwane na zewnątrz.

Nasze obuwie przyjazne dla wegan zawiera 0% produktów pochodzenia zwierzęcego.

Podeszwa wewnętrzna o kształcie dostosowanym do budowy stopy, zapewniająca stabilizację i komfort przy zachowaniu elastyczności i swobody ruchu.

Więcej informacji

Więcej informacji
Typ aktywnościButy hikingowe
TechnologiaButy wegańskie, Buty wodoodporne, Wkładka Kinetic Fit™, Podeszwa M-Select™ GRIP, Merrell® Air Cushion, Wkładka z pianki EVA
MateriałMateriał syntetyczny
Sezonjesień/zima
Nav SKUJ034232
Kolorróżowy/fioletowy