Czas i koszty dostawy

Darmowa dostawa kurierem dla zamówień ponad 150 zł.

Termin dostarczenia przesyłki do Klienta to łączny czas realizacji Zamówienia + przewidywany czas dostarczenia Produktów do Zamawiającego zgodnie z wybranym sposobem dostawy.

Dostawy Zamówień składanych w Sklepie merrell.pl dostarczane są tylko i wyłącznie do miejsc znajdujących się na terytorium Polski.

Dostawa zamówionych Produktów może odbywać się za pomocą firmy kurierskiej.

Koszt dostawy dla Zamówienia do 150 zł brutto wynosi 9,00 zł. Dla Zamówień przekraczających kwotę 150 zł towar jest wysyłany na koszt Sprzedawcy.

Przy odbiorze zamówionych Produktów Zamawiający jest zobowiązany sprawdzić w obecności kuriera stan techniczny przesyłki. W szczególności należy zwrócić uwagę na to, czy opakowanie jest nienaruszone, czy Towar nie posiada uszkodzeń wynikłych z transportu i czy jest zgodny z Zamówieniem. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki, Klient zobowiązany jest zgłosić ten fakt kurierowi i skontaktować się ze Sprzedawcą. Jest to warunek konieczny do późniejszego uznania ewentualnej reklamacji dotyczącej dostawy.

Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie Produktów lub opóźnienie w dostawie spowodowane podaniem przez Klienta błędnego lub niedokładnego adresu.

Klient zobowiązany jest odebrać paczkę zawierającą Produkty zgodne z Zamówieniem.

W przypadku, gdy Klient nie odbierze przesyłki awizowanej przez firmę kurierską i wróci ona do Sprzedawcy, Sprzedawca spróbuje skontaktować się z Zamawiającym droga elektroniczną. Brak odpowiedzi w terminie 7 dni roboczych oznacza rezygnację klienta z zamówienia.